Zpověd Joe

20. listopadu 2008 v 13:09 | Kate-lli |  interviews
Lamač srdcí nám servíruje podivná setkání a fanoušky, svou oblíbenou svačinu a své dohazovací schopnosti
Věci bez kterých nemůžu žít... Můj iPhone. Pořád ho používám, vždycky je poblíž.
Největší útrata: Koupil jsem si kolo. Je to Harley-Davidson. Ne, kecám. Koupil jsem si Schwinn, kolo ze starý školy, takže jsme si včera já, Nick, Kevin, můj nejmladší brácha Frankie a naše kamarádka Maya vyjeli na kolech.

Když jsem vyrůstal, byl jsem vždycky... Divný dítě. Myslel jsem si že je cool jít do postele a předstírat že jsem usnul a potom vstát a převléct se do školního oblečení na příští den a spát v něm. Nevím proč! Hádám že jsem chtěl být připravený na příští ráno.
Dětská vášen č.1: Vyrostl jsem na lásce k Barneymu. To bylo moje. Měl jsem Barneho tričko zářící ve tmě a šel bych to skříně ve svém pokoji, uprostřed odpoledne, a zíral na to tričko.
Dětská vášeň č.2: Kartičky Pokémonů. Vyměňoval jsem je s holkama se kterýma jsem flirtoval. Opravdu se mi hodně líbila jedna holka, ale nehodlal jsem se zříct skvělýho obchodu, takže jsem jí vyměnil jednu vážně špatnou kartu za tři skvělý.
Zabouchnutí do celebrity: Jessica Alba. Představil jsem se jí na Teen Choice Awards. Ona na mě "V jaké jsi zase kapele?" A já na to "V Jonas Brothers." A ona řekla "Myslím že jsem od vás dostala autogram." Byl pro dceru její hospodyně. Byl to jeden z těch úžasných momentů. Potom, když jsme šli pryč, jsem zakřičel "Uvidíme se na svadbě!"
Oblíbený dárek od fanoušků: Dostali jsme hrocha. Někdo ho pro nás adoptoval ve zvířecí rezervaci. Jmenuje se Jonas Brothers.
Nejdivnější setkání s fanoušky: Jedna holka nás sledovala na záchod, chlápek který tam byl se podíval na Nicka a na mě a řekl "Nesnáším vás, jste strašní!" My nato : "Sorry kámo." To bylo vážně vtipný. Nick a já jsme se smáli.
Když se jen tak poflakuju, rád nosím... Styl je pro nás vážně velká věc. Takže se každý den oblékáme a vážeme si kravaty a nosíme J. Lindeberga a Marca Jacobse. Milujeme oblékat si vysoce módní rockový look. Jediné tepláky co mám jsou velurové Adidas.
Přezdívka: Danger (nebezpečí). Začlo to proto, že pořád někam padám, skáču kolem a šplhám po čem se dát. Jednou jsem vyšplhal 20 stop a pověsil se na jevištní sloup. Dodneška se divím, jak se to stalo.
Nezbytné jídlo: Burákové máslo. Nechápu proč, ale včera se mi o něm zdálo. To je dobré. Vzbudil jsem se a vážně bych si nějaké dal. Moje oblíbená tyčinka je red apples s burákovým máslem. To je bomba!
Skrytý talent: Jsem skvělý dohazovač. Greg (Garbowsky), náš basák, a já jsme šli po ulici v Bostonu a já viděl holku a řekl: "Gregu, ta je rozhodně tvoje. Jdem jí najít." Takže jsme místo obchodu s hodinkami běhali s Gregem po Bostonu a hledali jí v nákupní zóně, a tyky jsme jí našli. Já řekl: "Tak co, my jdeme nakupovat, nechtěla bys jít s náma?" Takže šla s náma, bavila se s Gregem a Greg jí vzal ten večer do kina.
Momentálně se dožaduji... Tý věci jménem mochi, to je asijská zmrzlina zabalená v rýžovém koláči. Taky bych si vážně dal Peeps, ty barevný marshmallows. Od začátku našeho turné jsem nejedl žádné dezerty nebo sladkosti, pil jsem jenom vodu, perlivou. Je to něco pro co jsem se rozhodl abych zůstal zdravý.
zdroj:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.