Zpověd Kevina

20. listopadu 2008 v 13:05 | Kate-lli |  interviews
Nejstarší Jonas odkrývá své oblíbené koníčky, svou inspiraci a kdo z kluků nejhůř nese prohry.

Posedlost: Můj MacBook. Všichni máme své MacBooky, což je vážně fajn. A právě jsme dostali bezdrátovou kartu pro náš počítač. Takže máme v tour busu bezdrátová. To je skvělé.
Velká útrata: Pronajal jsem si auto ve kterém jsem nejezdil - černého Jeepa Commander. Za rok a půl měl najeto jenom 2000 mil.

Inspirace stát se rockovou hvězdou: Viděl jsem vystoupení svého kamaráda a věděl jsem, že chci být v kapele. Zkoušel jsem se dostat do pár kapel na střední škole, ale nikdo mě nevzal. Ale já prostě dál hrál pro sebe, a potom jsem se upsal.
Přezdívka: K2, vlastně. Jsem Kevin Jonas druhý. Nejsem junior, jsem římská dvě, takže jsem přišel s K2. Je to snadné a zní to dobře.
Jak jsem slavil své dvacáté narozeniny: Měly jsme oslavu v tour busu. Rozdali jsme pozvání všem lidem co pracují na turné. Měli jsme pizzu, zmrzlinový dort, sýrový dort a zapnuli jsme muziku. Bylo to vážně super, ale Miley nemohla přijít protože byla uzeměná.
Oblíbený koníček: Miluju bowling. Na střední škole jsem byl reprezentační hráč.
Zaháněč nudy: Na svém telefonu hraju pořád Brick Breakera. Je to neustále - při sezení v letadle, v autě, kdekoliv.
Děti si mě dobírali za... Dělali si legraci z mých špičatých uší. Byl jsem takovej ňouma.
Oblíbená hra z dětství: Když jsem vyrůstal, vždycky jsem chtěl být kovboj. Měl jsem k tomu patřičné oblečení. Měl jsem ostruhy a vysoké boty a klobouk. Joa jsem oblékl jako indiána a pronásledoval jsem ho po apartmánovém komplexu ve kterém jsme bydleli. Jel bych na rodea v Texasu a vyhrál jedno z půldeních rodeových show. kde musíte sundat stuhu z malé telecí kůže. Bylo mi asi 9 nebo 10.
První zabouchnutí: Ta holka se jmenovala Sarah. Bylo to ve druhé třídě, ona byla chytrá a nechala mě půjčit si její tužku.
Zabouchnutí do celebrity: Holky z Girls Aloud, to je holčičí skupina z Británie.
Lidé by byli překvapení kdyby se dozvěděli že... Mám na krku pihy, co dohromady tvoří hvězdu.
Skrytý talent: Mám gumové klouby a umím na povel krkat.
Jídlo které nemůžu vystát: Vlastně, ovoce. Z bynánů je mi špatně. Onehdy jsem je měl na waflích, ale já to ojedl kolem nich.
Moji bratři a já vypouštíme páru tím, že... Hrajeme Wiffle ball uvnitř arén. Home-runy a chytání jsou dole a někdo bude na podiu to odpalovat. S tím je spousta zábavy.
Kdo z gangu nejhůř nese prohry: Ne že by až tak neuměl prohrávat, ale Nick rád vyhrává. Tam je soutěživá stránka.
Nejhorší vítěz gangu: Oh, Joe když vyhraje tak vám to neustále bude dávat na vědomí! Absolutně. Pokud Joe vyhraje, budete to vědět celé dny. Takhle on to zvládá. On vždycky: "Oh, a mimochodem kluci," a potom se začně nakrucovat. To je vážně sranda.
Nejtěžší na tom být nejstarší Jonas je... Snažím se, aby všichni byli byli včas. Já mám slon být brzy, a Joe je typicky ten poslední ze dveří, ale to víte, to je v pohodě (směje se).
zdroj:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.