Zpověd Nicka

20. listopadu 2008 v 13:11 | Kate-lli |  interviews
Nejmladší člen kapely mluví o svých hodnotách, svém skrytém talentu a o tom jak se změnil.

Nemůžu žít bez... Své Bible, své kytary a zápisníku abych si zapsal své myšlenky.
Přezdívka: Nazívají mě prezidentem, nebo "Pan prezident", ale to jejom když se dostanu do prezidentského módu. Prostě se občas chovám jako šéf. Ve spoustě rodin je to tak, že mladší děti dostanou ve všem volnost, ale oni se mnou vážně zacházejí s respektem a já pro ně dělám to samé, takže je to dobrý vztah.

Poslední útrata: Právě jsem si koupil celou novou sadu golfových holí. Jsou to Nike. Jsou skvělý.
Skrytý talent: Umím dělat makaroni se sýrem, a jsou vážně dobrý.
Na párty... Rád dělám deejaye. Zahraju spoustu starších písniček jako Michaela Jacksona a potom nějaký pomalejší jako Chicago. Taky ovládám světla.
Lidé by byli překvapení při zjistění, že... Píšu TV a filmové recenze, přestože je to většinou pro mě. Někdy je předám pro školu.
Nezbytný nápoj: Miluju dietní Colu. Vážně jsem se k ní dostal potom, co mi zjistili cukrovku, protože jsem nemohl pít normální Colu a já mám Coca Colu vážně rád. Nejspíš vypiju tak čtyři denně.
Zabouchnutí do celebrity: Camilla Belle. Když jsme byli na turné v Bostonu, viděli jsme film 10 000 př.n.l. Když jsem to viděl tak jsem se totálně zamiloval, protože ona je absolutně nádherná.
Oblíbená vášeň z dětství: Měl jsem kostým Batmana, který jsem pořád nosil a který jsem výžně miloval. Bylo to úžasný. Běhal bych po dvoře a byl Batma.
Nejnereálnější moment s fanoušky: Rozhodně jsou tu chvíle kdy je to šílené. Jednou z nich bylo naše účinkování v Good Morning America. Holky skáčou a strážníci je drží zpátky. Je to vážně šílené, ale je to úžasné.
Největší změna: Vždycky jsem hrával na bubny v našich kostelních kapelách a nebyl jsem tak dobrý. Vědomí že teď můžu hrát před všemi těmi lidmi je tak úžasné.
Důvod proč jsem začal nosit purity rings: Je to osobní rozhodnutí. Je to pro nás další způsob jak se odlišovat. Někteří lidé na to reagují "Ouha" - vzato zpět. Proč svět tolik šílí z toho že máme standardy?
Nejlepší setkání s celebritou: Barry Gibb. Jsme velkými fanoušky. Heather Locklear. To bylo hezký setkání, a Steve Jobs. To bylo úžasný.
Nejlepší na tom být teen lamačem srdcí: Když uvidíte holku, o které si řeknete že je vážně žhavá, na letišti nebo tak někde, a ona k vám příjde a řekne: "Božínku, vy kluci jste ti Jonas Brothers." A my nato: "Oh. (žertovně si odkašle) Jo, to jsme." Je to vážně zábava. To se stalo zrovna dneska.
Nejlepší zábava po koncertě: Dobře, řekněme že je tak 11:30 když jsme hotoví. Potom se všichni vrátíme do hotelu a objednáme si cheesburgery a hrajeme videohry jako Halo. Asi tak čtyřikrát si objednáme pokojovou službu. A potom řeknem: "Dali bychom si nějakou zmrzlinu."
zdroj:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.